Loading...

قايق هاي کف شيشه اي جزیره کیش

117 بازدید

 • قايق هاي کف شيشه اي جزیره کیش
  mona

  mona

  قايق هاي کف شيشه اي جزیره کیش: یکی از بخش های جذاب سفر با تور کیش تفریحات دریایی است که گردشگران و توریست های تور ارزان کیش پس از بازدید از مکان های گردشگری و جاذبه های طبیعی زمانی را صرف تفریحات آبی و دریایی می کنند.


   %D9%82%D8%A7%DB%8C%D9%82-%DA%A9%D9%81-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A7%DB%8C.jpgآب هاي اطراف جزيره کيش محل زندگي انواع موجودات دريايي نظير مرجان ها، ماهی هاي تزئيني و خوراکي، توتياها، خرچنگ ها، ستاره دريايي و … است. اجاره قایق کف شیشه ای در کیش که به نام کشتی آکواریوم نیز شهرت دارند، اگر علاقه مند به دیدن آبزیان هستید و از طرفی هم از شنا کردن و غواصی می ترسید؛ برای دیدن ماهى های رنگارنگ و زیبای خلیج فارس و همچنین مرجان ها و سایر آبزیان قایق های کف شیشه ای خلیج فارس گزینه مناسبی است.این قایق ها همان گونه که اسمشان گویاست کف شیشه ای دارند و به مسافران و گردشگران جزیره کیش این فرصت را فراهم کرده تا با گذر بر دریا از ماهی ها و مرجان ها دیدن کنند. در واقع شما می توانید به تماشای منظره ای رویایی از انواع مرجان های زیبا در کرانه دریا؛ ماهی های تزئینی، خرچنگ ها، لاک پشت های بزرگ بنشینید.%D9%82%D8%A7%DB%8C%D9%82-%DA%A9%D9%81-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A7%DB%8C2.jpg


  به طور کلی این قایق های کف شیشه ای همچون آکواریم های متحرک هستند که توصیه می کنیم لذت سوار شدن آن را از دست ندهید. این قایق ها حتی در تاریکی هوا نیز مشغول به کار اند و نور افکن های تعبیه شده در کف قایق به شما اجازه می دهد تا در دل تاریکی نیز سرگوشی به دنیای آبزیان بزنید. ولی بهترین زمان برای گشت و گذار با قایق های شیشه ای صبح و یا بعد از ظهر در زمان خنکی هواست.در تور کیش هزینه تفریحات آبی متفاوت است؛ بلیط گشت و گذار با قایق کف شیشه ای کیش به ازای هر نفر 25 هزار تومان است و مدت زمان گشت و گذار یک ساعت می باشد. بلیط این قایق های شیشه ای را می توانید در اسکله تفریحی کیش تهیه کنید.


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.