Loading...

کارتینگ جزیره کیش

103 بازدید

 • کارتینگ جزیره کیش
  mona

  mona

  کارتینگ جزیره کیش: جزیره زیبای کیش، یک جزیره تفریحی است که شما با سفر به آن جا می توانید انواع مختلفی از تفریحات مهیج تور کیش را تجربه کنید، البته به قولی به دلیل این که جزیره کیش دارای امکانات فراوانی است، برای سفر به این جزیره باید سر کیسه را شل کنید تا بتوانید از جاذبه ها و تفریحات جزیره، بهره مند شوید.
  تفریحات مدرن و متنوع جزیره آنقدر زیاد است که برای استفاده از آن ها باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید، یکی از تفریحاتی که بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است، کارتینگ جزیره کیش است که معمولا از نوجوانان گرفته تا بزرگسالان همه از طرفداران این تفریح هیجان انگیز هستند.

  %DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87-%DA%A9%DB%8C%D8%B41.jpg%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87-%DA%A9%DB%8C%D8%B42.jpg

  در واقع کارتینگ یک تجربه مفرح و مهیج برای همه محسوب می شود، ورزشی شاد که پایه و اساس ورزش های اتوموبیل رانی حرفه ای است. خودروهایی که در این ورزش استفاده می شود ویژگی های خاصی دارد، این خودرو ها معمولا دارای چرخ کوچک، صندلی کوچک و فرمانی کوچک هستند که در واقع شاید از دور به شکل یک ماشین اسباب بازی به نظر برسند، اما هیجانی که در آن وجود دارد، فراتر از دنیای بچه ها را فراهم می آورد.پیست کارتینگ جزیره کیش را می توان، یکی از بزرگترین پیست های خاورمیانه و البته اولین پیست کارتینگ در ایران دانست که داری 800 متر طول و عرض 7 متر می باشد. پیست کارتینگ جزیره یک پیست روباز است که همواره علاقه مندان و گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند. البته این پیست به عنوان اولین میزبان مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور نیز، فعالیت کرده است و قدمی موثر در جهت نزدیک شدن این رشته ورزشی به سطح استانداردهای جهانی برداشته است.
  دستگاه هایی که در این مجموعه وجود دارد شامل، موتورهای چهار چرخATV و ماشین های کنترل از راه دور می باشد.


  %DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87-%DA%A9%DB%8C%D8%B41.jpg
  اگر شما هم به اتومبیل رانی علاقه مند هستید این ورزش خاص شما است چرا که می توانید در این پیست هیجان بالایی از رانندگی را تجربه کنید. در واقع کارتینگ جزیره یکی از بزرگترین پیست های خاورمیانه است که همین عامل باعث می شود تا عده زیادی از گردشگران به آن سر بزنند، پیشنهاد ما به شما این است که اگر به کیش سفر کردید، تجربه این هیجان را از دست ندهید.استفاده از کارتینگ بر ای همه آزاد است و حداقل سن افراد برای استفاده از این تفریح، 10 سال است که حضور والدین برای افراد کمتر از 16 سال در این مجموعه، که قصد دارند از این تفریح استفاده کنند، الزامی است. لازم به ذکر است که حداقل قد لازم برای استفاده از این تفریح 140 سانتی متر است.بهتر است بدانید که، خودروهایی که چرخ آن ها بیرون از بدنه و گلگیر قرار گرفته شده باشد، در اصطلاح ماشین های چرخ باز می گویند، خودروهایی که در پیست کارتینگ مورد استفاده قرار می گیرد، از نوع خودروهای چرخ باز هستند، به این خودروها کارت می گویند، و این تفریح و ورزش با توجه به این که وسیله اصلی آن ماشین های کارت هستند، اصطلاحا کارتینگ نامیده شده است.ماشین های کارت هرگز واژگون نمی شوند و در بدترین حالت و زمانی که دارای سرعت بالایی باشد، تنها از مسیرش منحرف شده و دور خود می پیچد. تمامی ماشین های کارت به جز تعداد کمی از آن ها به صورت تک سرنشین طراحی و تولید می شوند. البته نمونه های دونفره برای آموزش رانندگی در پیست و برای کودکان نیز وجود دارد. از مهمترین بخش های کارت، ترمز آن می باشد که نقش بسیار مهمی در کنترل کارت دارد.


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.