Loading...

خرید فرش برای اتاق مستر

25 بازدید

 • خرید فرش برای اتاق مستر
  nsr

  nsr


  از آنجایی که اطاق خواب مستر بزرگترین اتاق هر خانه ای است معمولا به عنوان اتاق والدین خانه انتخاب می شود. این اطاق با فضای بزرگ، امکان ایجاد یک نشیمن کوچک را نیز فراهم کرده است و معمولا اتاقی کوچک با کمد دیواری برای جایگزینی پوشاک در آن قرار دارد. همین طور حمام و سرویس بهداشتی جدا برای آن در عقیده گرفته شده است. فضای بزرگ این اطاق خواب فرصت نکویی برپایی کرده لغایت از فرش به عنوان یک کفپوش برای تسکین و راحتی، و همین طور زیبایی محیط* بهره*گیری شود. بزرگ بودن این فضا، دست شما را در گزینش مدل فرش اطاق خواب مفتوح می گذارد و برخلاف سایر اتاق*های منزل انتخاب*های اکثریت برای تغییر دکوراسیون خواهید داشت. دلایل متعددی برای *ترجیح دادن فرش به عنوان کفپوشی نرم به دیگر کفپوش*ها خصوصا در اطاق خواب وجود دارد که مهم*ترین آن*ها دربرگیرنده راحتی و آسایش فرش شاهکار آریایی و از طرفی نقش خیره کننده آن در دکوراسیون است.
  حفظ آرامش و راحتی در فضای اتاق مستر
  با وجود اینکه دکوراسیون اتاق خواب مستر طراحی متفاوتی دارد به عنوان تقسیم مستقلی ار فضا امکانات بیشتری در آن تعبیه شده ولی کماکان اصالت آن به عنوان فضایی برای استراحت و آرامش در نظر گرفته می شود. زمانی که از خواب بیدار می شوید پیش از مسواک زدن و نوشیدن چای، اولین چیزی که با آن مواجه می شوید کف اطاق است (اولین جایی که پاهایتان پس از خواب طولانی در پیرامون گرم و نرم با فضای بیرونی تماس پیدا می کند)،* بی گمان کسی برادر ندارد در این مقابله با سرمای رنجانیدن دهنده کف اتاق مواجه شود، این جستار از مهم*ترین دلایل برگزیدن یک مدل فرش اتاق خواب است.
  نکته دیگر حفظ تسکین فضای اتاق خواب است،* فضایی که باید در موعد استراحت شما کمترین آلودگی صوتی هستی نداشته باشد. به کمک فرش*ها می توانید از سر و صدای بیشتر یا انعکاس صدا ممانعت کنید. در اتاقی که از فرش به عنوان کفپوش استفاده می شود صدای وزش باد، انقباض و انبساط وسایل چوبی و …کمتر شنیده می شود.
  ابعاد پسندیده برای مدل فرش اتاق خواب مستر
  فضای اتاق خواب باید گرم و آرامش*بخش باشد و فرش به عنوان یک عنصر کلیدی نقش به سزایی در این جستار دارد و از آنجایی که اطاق مستر فضای زیادی دارد بهتر است برای کفپوش آن تنها به سرامیک، پارکت و … اکتفا نکنید. برگزیدن فرش*های بزرگ برای اطاق مستر گزینش ایده آلی است چرا که سطح زیادی از فضای اطاق را پوشش داده و از طرفی در تکمیل زیبایی اتاق زیاد کارساز است. طراحی*های درونی در سال ماضی نشانه می دهد گرایش کسان برای استفاده از کفپوش*های نرم مثل فرش و موکت در کف اتاق خواب بیشتر شده و هرچقدر که به پیگیری فضای شیک و لوکسی باشند راحتی در اطاق خواب حرف اول را می زند به همین انگیزه به سراغ فرش*های کبیر یا موکت*ها می روند و کوشش می کنند سراسر کف اتاق را پوشش دهند.
  اما اگر پیرو سادگی هستید و همچنان میل دارید از انواع مدل فرش اطاق خواب استفاده نکنید می توانید موکت را به عنوان کفپوشی جایگزین برگزیدن کنید. با هستی اینکه عده ای اندیشه می کنند موکت*ها کفپوش*های منسوج شده ای هستند ولی کماکان به عنوان کفپوشی ساده و راحت کاربردهای زیادی دارند. در صورت به کارگیری موکت*ها می توانید برای تزئین فضا از چند فرش حقیر و ظریف نیز استفاده کنید.
  نظم اغلب به کمک انتخاب بهترین مدل فرش اطاق خواب مستر
  بعد از نقش کاربردی فرش، می نا زیبایی آن را به عنوان مهم*ترین انگیزه برای برگزیدن دانست. زیبایی خیره کننده ای که در کفپوش دیگری دیده نمی شود. فرش*ها این آزادی عمل را به شما می دهند الی در چهره لزوم آن*ها جا به جا کنید یا حتی به اطاق دیگری ببرید و به این* ترتیب فضایی یکنواخت و کسل کننده نداشته باشید. از طرفی در اطاق خواب مستر قسمت*های مختلف را نمی طاقت با بارو یا چیزی مانند جداسازی کرد ولی در عوض می توان از فرش کمک گرفت. با کمک فرش*ها می توانید محدوده فضای نشیمن، جلوی اریکه و … را مشخص و از نظر بصری نظم اکثریت در اتاق برپایی کنید.
  در دکوراسیون اطاق خواب مستر وسایل بیشتری مانند میزها، مبلمان و … هستی دارد که این فرصت را به شما می دهد تا مدل فرش اطاق خواب خویش را با آن*ها هماهنگ کنید و همین طور فضای اکثریت در گزین کردن خواهید داشت لغایت از چند فرش بسته به هر تقدیر اتاق با طرح و رنگ متفاوت کاربرد کنید.


برای درج پاسخ عضویت الزامی است.