Loading...

مزایای کارواش بدون آب

مزایای کارواش بدون آب

تحلیل و بررسی مزایای استفاده از کارواش بدون آب

چند صباحی است که این تکنولوژی پا به عرصه ظهور گذاشته و با ورودش به زندگی آدمیان، انقلابی عظیم به راه انداخته است.


این دانش که بر پایه علم شیمی بنیان گذاری شده، هدفش ارتقا و بهره وری از مواد است، با این توجه که باعث راندمان چندین برابری، سرعت و سهولت در زندگی شود، پس انقلاب،واژه ای اغراق آمیز برای این مقوله نیست.


شاید اولین قدم نانو در زمینه خودرو، ورودش در باب رنگ خودرو بود. این رنگ ها در برابر ضربات بسیار مقاوم هستند ودر عین حال ازانعطاف پذیری بالایی برخوردارند که باعث عدم ریختن و یا شکستن و ترک خوردن رنگ در مواجهه با برخوردهای سبک تر هستند.


جلا و درخشندگی خیره کننده درکنار خواصی که باعث دیرتر کثیف شدن بدنه خودرو نسبت به سایر خودرو هایی که دارای رنگ معمولی هستند، می شود نیز از دیگر خواص برتر این فن آوری است.


این خاصیت همانند یک واکسن، بدنه خودرو را از چسبندگی آلاینده ها به خود تا درصد زیادی مصون نگه می دارد و رنگ را در برابر اشعه فرابنفش خورشید محافظت می کند.

از مضرات کارواش های سنتی، فشار شدید آب است که در همان ابتدای کار با حرکت دادن آلاینده ها و گرد و خاک روی بدنه خودرو و سپس با چسبیدن ذرات آلودگی به سطح دستمالهای معمولی همانند سنباده عمل کرده و به مرور زمان خودرو را پر از خط و خش می کند. لازم به توضیح است که در شست وشوی با فناوری نانو خبری از لنگ های سنتی و دستمال های الیافی نیست، چون این دستمال ها به خودی خود باعث خطوطی محو، روی خودرو می شود که علی الخصوص در ماشین هایی با کیفیت رنگ پایین تر این خطوط بیشتر جلوه گر هستند.

کارواش نانو با کسب تجربه و پیش برد علم و فناورزی در جهت حفظ آب و منابع سعی دارد بهترین محصول را به مشتریان عزیز و دوست داران محیط زیست ارائه دهد. توجه به آینده ی خودمان و فرزندانمان کار سختی نیست.

 

مطالب مرتبط:

یادداشتی خواندنی در مورد کارواش نانو در ایران. از دست ندید


مزایای کارواش بدون آب

(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)